Batoh na notebook – Case Logic NBPC3

Máj 07 2006

Batoh na notebook – Case Logic NBPC3

Už pred kúpou notebooku som riešil otázku, v čom ho nosiť. Pôvodne som chcel tašku, ale ako som chodil po obchodoch a vyberal, tak som sa preorientoval na batohy. Lenže nájsť vhodný batoh nie je také jendoduché ako tašku.

Ide hlavne o kvalitu zipsov, (a silu) uchytenia popruhov a ochranné výstuženie. Ak sa vám niekedy pokazil zips a museli ste ho vymieňať, tak viete prečo je dobré dať si na ich kvalitu pozor. To isté platí aj o sile a spracovaní ochytenia popruhov k dnu batohu.

Koncové rozhodnutie nakoniec padlo na Case Logic Computer Backpack NBP3. Prečo?

  • Najviac ma presvedčila doživotná záruka.
  • Je oveľa pohodlnejšie a lepšie pre chrbticu nosiť 3kg notebook + adaptér, myš, kábel, CD/DVD atď. na chrbte ako zavesené cez jedno rameno.
  • Do batohu sa toho vojde oveľa viac ako do tašky. Case Logic NBP3 má super rozčlenené jednotlivé priečinky. Vzadu (pri chrbte) je samotný notebook a miesto pre príslušenstvo. Potom nasleduje časť rep dokumenty, papiere a podobné veci. Vpredu je priečinok pre perá, vizitky, discman/MP3 prehrávač atď.
  • Notebook je viacej chránený. Je priečinok je vystužený zo všetkých strán a zo zadu ho naviac chránim vlastným telom:-)
  • Kvalita spracovania a materiálov ma presvedčila.

Od utorka batoh aktívne používam a nemám mu čo vytknúť. Na chrbte sedí dobre a notebook je ako v bavlnke.

Pozrite si nejaké obrázkov a prípadne si prečítajte recenziu na Živé.sk.

Nechcem robiť reklamu, ale Case Logic Computer Backpack NBP3 som kúpil v v predajni Electro World v Avion Shopping Center v Brne. V modrej farbe ho ešte stále majú za 999KČ, čož je viac než lákavá cena. Inak je bežná cena okolo 2500SK.

No responses yet

Leave a Reply