iPhone a výber audio zariadenia

Feb 14 2008

Po dlhej dobe som si opäť raz povedal, že sa mi bude lepšie šoférovať s bluetooth headsetom ako s mobilom v ruke. Vyhrabávajúc handsfree zo skrine som si spomenul na funkciu, ktorá mi už na nejednom telefóne chýbala.

Občas sa mi stane, že BT slúchadlo nechám na stole a odbehnem do kuchyne alebo vedľa do kanclu. A v tom niekto zavolá. Talefón je spárovaný s headsetom a mne nezostáva nič iné len bežať k stolu. Irituje ma, že si u prichádzajúceho hovoru nemôžem vybrať audio zariadenie.

Spároval som handsfree s iPhonom a zavolal si z druhého mobilu. Na moje prekvapenie po prijatí hovoru som uvidel položku Audio source a po jej zvoleni sa objavila ponuka dostupných audio zariadení.

Objednajte si iPhone priamo z USA

Prichádzajúci hovor Všimnite si audio sources Výber audo zariadenia

iPhone zase raz zabodoval.

4 responses so far

 1. ano, mal by si obcas kuknut na forum.iphone.cz

  tento tyzden v teme o HFkach, ktoru som zacal sa to tam preberalo :-)

  tvoja cesta medzi normalnych a rozumom obdarenych ludi sa dufam, zacala a bude nadalej pokracovat az do doby, ked prestanes byt nebezpecnym elementom cestnej premavky jazdiacim s vrazednou kombinaciou ruky s mobilom na uchu.

 2. nutkanie dvihat mobil v aute, ci dokonca z vlastnej vole v nom volat…

  da sa to odnaucit, ver mi.

  pokeciame niekedy o tom, ako som mal napr. celu moju rodinu na ARO po havarke?

 3. Samomluva ?

 4. [...] som, že iPhone je múdrejší ako ja:) Ako som už dávnejšie písal, iPhone umožňuje výber audio zariadenia počas hovoru. To som si neuvedomil. Totižto, keď vám niekto volá a príjmete hovor na telefóne (kasickým [...]

Leave a Reply