Neveriacky sa dívam na Apple iPhone + video

Jan 11 2007

Neveriacky sa dívam na Apple iPhone + video

Nechcel som sa pôvodne venovať Apple iPhone. Všetko, čo som chcel povedať, vystihol Pixy svojím komentárom. Predchvíľou som však na Mobilmánii videl video predstavujúce niektoré funkcie a spôsob ovládania. Pozrite si ho pozorne. Neuveriteľné!

Z môjho pohľadu ide o prevratnú novinku, ktorá konečne búra zažité mýty o vzhľade a funkciách múdrych mobilných telefónov. Preto absolútne nechápem ako môže niekto označiť iPhone za nepodarenú kópiu (čoho???), ktorej chýba všetko možné. Prípadne frflať aký je neskutočne drahý.

Skúste si prepočítať jeho cenu a porovnať. $599 za úzky smartphone s 8GB, s obrovským dotykovým displejom o rozlíšení 320x480px, sensor otočenia, Wi-Fi, BT, 2MPx fotoaparátom nie je rozhodne veľa. V prepočte vychádza na cca. 15600SK (pri zmluve na dva roky). T-Mobile na dotovaný paušál ponúka MDA Vario II za 14990SK, ktoré disponuje 64MB pamäte, menší displej a v základnej výbave oveľa menej funkcií. Stále sa vám zdá drahý???

Trochu sa však bojím dostupnosti softvéru pre Apple iPhone. Dúfam, že nebude príliš naviazaný na ostatné produkty iPhone. Aj napriek tomu sa teším na jeho príchod na náš trh.

No responses yet

Leave a Reply