Pokračujeme…

Sep 13 2007

Po dlhšej prestávke začínam písať Občasný zápisník. Hlavným dôvodov prestávky bola nechuť trápiť sa ešte s Bloxxy. Síce to bol skvelý systém, ale vývoj sa skončil a nedostatky prevážili plusy.

Príspevky starého Zápisníku som presunul a vypol komentáre. Presmerovanie z pôvodnej adresy by malo hádam fungovať, ak narazíte na problémy napíšte mi prosím. Zatiaľ nejde presmerovanie na stránky seriálov, lebo sa neviem dohodnúť s .htaccess.

RSS výstup nájdete na novej adrese: http://zapisnik.mipo.us/feed/. Všetky staré RSS adresy naň smerujú, ale radšej si ju zmeňte v čítačke, lebo nič netrvá večne.

Určite tu už nenájdete stránky s odkazmi. Neaktualizoval som ich už skoro dva roky a preto nemá zmysel ďalej ich skladovať.

P.S.: Asi dočasne som zmenil tému na Peaceful Rush od Small Potato. Ak sa mi bude chcieť zúžiť pôvodnú vrátim sa k nej, inak zostane táto. Lenivosť moja:-)

6 responses so far

 1. tak vitaj spat :)

  celkom zaujimava tema pre WP – nevyzerala by lepsie centrovana na stred?
  //Alian reagoval na predchádzajúcu tému:-)

 2. Vyzerala, ale už sa mi chce spať, tak som radšej našiel novú:-)

 3. Rád Ťa opäť čítam.
  Rozmýšľam, prečo si veľa ľudí dáva v poslednom čase ako CMS pre blog práve WordPress. Je to preto, lebo sa tvrdí, že je to CMS pre lamy? Alebo preto, lebo sa dá pomerne ľahko si ho priohnúť a má veľkú komunitu s relevantným počtom pluginov, hehe? WP používam od verzie 1.0 a nemám dôvod hľadať niečo iné.

 4. Jeeej MiPo, nice to read your blog again :-)
  No uz som si myslela, ze sa po nom zlahne zem :)

 5. Otty:Neviem či je to CMS pre lamy. Osobne myslím, že pre lamy je skôr Blogger, Bloguje a pod.
  Siahol som po ňom, lebo som s ním už robil a vedel som, že existuje kvantum tém a pluginov. Keby som mal vlastný dizajn, tak by som išiel do Textpatternu, lebo WP šablónovací systém je pre mňa nočná mora.

  Sisush: Po mne? Nikdy! :-D

 6. pre Otty: Záleží ako definujeme to, čo je pre lamy… :-) Ale zjednodušiť to len na to, že ho používa najviac ľudí, tak to je dosť povrchné.
  Aj Google používa najviac ľudí, znamená to že je pre lamy? :-)

Leave a Reply