Predám Škodu 105L – Kartónek

Apr 23 2005

Predám Škodu 105L – Kartónek

Po dlhom váhaní som sa nakoniec rozhodol predať svoje prvé a zatiaľ jediné približovadlo zvané Kartónek.

  • Najazdené kilometre: 49 910km.
  • Rok výroby: 1982.
  • Prevodovka: 4-rýchlostná.
  • Karoséria: L-ková (užovka).
  • Objem motora: 1046cm3.
  • Výkon: 33,9kW.
  • Predchádzajúci majiteľ: 1.
  • STK/EK: 04/2006.

Auto je garážované v zime nejazdené. Korózia minimálna! Motoricky v 100% stave, vysoká spoľahlivosť a nízka spotreba. Minulé leto som na ňom absolvoval cestu do južných Čiech bez jediného problému pri spotrebe 5,3L/100km.

Kartónek má komplet novú zadnú nápravu (zostavená z nových dielov) a výfuk, taktiež novú spojku. Je po kompletnej výmene kvapalín, t.j. brzdová (DOT3), nemrznúca zmes, olej v motore i prevodovke (PP90).

Do prístrojovky je doinštalovaný otáčkomer. Svoje telo si pohodlne uložíte do sedačiek z Rapidu. V rámci nudy sme dorobili osvetlenie kastlíku a kufra.

Lavý nový blatník sa práve lakuje, začiatkom budúceho týždňa bude na aute. Na kúpu a lakovanie nového pravého už bohužial nie je chuť a ani peniaze:-(

Cena: 12 000,- SKK

Dôvodom predaja je kúpa nového auta.

Ponuky a prípadne dotazy alebo pripomienky posielajte na adresu uvedenú v kontaktoch alebo prostredníctvom e-mailového formulára.

One response so far

  1. I wrote a column last year on the tednemrous success of the Sock Summit which was oversubscribed in less than three hours of internet registration. Sock knitters came in from all over the world to Portland Oregon to bond with other people similarly inclined and buy goods from the vendors at the show. That event was built from the bottom up not to cater to the needs of the exhibitors but to meet the desires of the knitting community. When the community showed up the sellers were thrilled.I think we need to move more toward that model if we expect a trade show to work. I think small user events which are dedicated to education and communal sharing not to overt selling may be a coming approach to watch. What if a Citizen or Star held a user forum in Chicago or Memphis and invited swiss users to a neutral venue to trade technical problems. The builder would be a resource but not be put in a sales posture. I think you could build inexpensive micro event which would be closer to the Sock Summit than a Westec approach. What do you think.

Leave a Reply