Siemens SL65 na prvý pohľad

Mar 13 2005

Siemens SL65 na prvý pohľad

Po “menších” útrapách a vybavovačkách mám konečne od včera večera Siemens SL65 doma. Šťastný som jak blcha.

Siemens SL65 je telefón netradičnej konštrukcie, klávesnica sa vysúva zo spodu a na vrchu sú iba dôležité ovádacie tlačidlá s joystickom. Najznámejším telefónom takejto konštrukcie bola legendárna Nokia 7650. Po prvý krát sa však objavila na S10-ke od Siemensu.

Dizajnovo je SL65 veľmi podarená. Dobre sa drží v ruke, príjemne sa ovláda a ku všetké ešte aj dobre vyzerá. Menu je klasicky siemensovské, čož mi vyhovuje na plnej čiare. Osobne totiž nemusím menu ostatných značiek, napr. Sony Ericsson či Nokia. Oproti mojej súčasnej S55 doznalo veľa vylepšení, ale o tom podrobnejiše niekedy inokedy

Ale tlačidlo k rýchlemu prístupu na WAP… Keby sa mi pod ruky dostalo hovado, ktorého to napadlo, asi by som vraždil:-) Tlačidlo je úplne zbytočné a hlavne je absolútne blbo umiestnené. Často sa pri otváraní nedopatrením stlačí a spústí WAPový prehliadač. Ak ste niekde v menu, tak sa vám samozrejme zavrie.

Jedinou brutálnou nevýhodou SL65-ky je absencia Bluetooth. Osobne mi to veľmi neprekáža, ale mnoho ľudí preto siaha po iných telefónoch.

Foťák s kamerkou som ešte poriadne neskúšal. Už bola tma.

S novým telefónikom Siemens Sl65 som nadmieru spokojný. Keď naformátujem batériu pridám aj nejaké fotečky a podrobnejšie informácie.

Siemens SL65 na Mobilmánii:

No responses yet

Leave a Reply