Siemens SL65 s odstupom času

Apr 23 2005

Siemens SL65 s odstupom času

Môj Siemensu SL65 v zatvorenom stave, buvá:-) Swooper ma komentárom konečne dokopal k tomuto príspevku, ktorý som sa už dlhšie chystal napísať, len nejak v poslednej dobe nestíham písať. Ale o tom neskôr:-) Niektorí tušia…

Siemens SL65 som si kúpil pred viac ako mesiacom. Spočiatku som sa trochu obával nezvyklej konštrukcie. Je skvelá. Telefón sa ľahko otvára i zatvára a hlavne ho potrebujete otvárať iba keď chcete naozaj volať alebo písať. Pravda, pri prezvánaní je to trochu nepohodlné:-(

Klávesnica môjho Siemensu SL65 Ku vnútornej klávesnici nemám najmenšiu výhradu! Ide asi o najlepšiu klávesnicu, na ktorej som kedy písal. Stlačenie je ľahké, presné, sprevádzané jemným puknutím signalizujucím zareagovanie klávesy. Tlačidlá sú rozmiestnené rovnomerne, konečne bez experimentov.

Vonkajšia klávesnica je rovnako kvalitná, iba tlačidlo na rýchly prístup k internetu by som vyhodil! Je príliš veľké a pre mňa nemá vyýznam. Uvítal by som možnosť meniť jeho funkciu. Joystick je príjemný a presný, ale je prísliš zapustený medzi okolné tlačidlá. Pomohlo by mu, keby bol tak o milimeter vyššie.

Môj Siemensu SL65 v otvorenom stave Kvalita zvuku je na vysokej úrovni, bez šumu a pišťania.

Menu je typicky Siemensovské, rýchle a podľa mňa prehľadné. Softvér zatiaľ funguje bez chyby. Ako už zaznelo z viacerých zdrojov Simensu sa príliš nepodarili lokalizácie. V slovenčine občas chýbajú znaky, nie sú preložené frázy atď.

Jediným zatiaľ prejaveným nedostatkom je batéria. Priemerne vydrží tri dni. Môj predchádzajúci mobil, Siemens S55, vydržal po dvoch rokoch aktívneho použivania 4-6 dní! Hodila by sa väčšia kapacita batérie.

Celkovo som veľmi spokojný! Odporúčam každému.

No responses yet

Leave a Reply