Sony Ericsson P800: Strach a hrôza!

Sep 13 2005

Sony Ericsson P800: Strach a hrôza!

Keďže sa SDAčko ocitlo kvôli nefunkčnému handsfree v oprave, tak som si ako náhradný telefón vybral Sony Ericsson P800. Ale to som nemal robiť…

Od rána ma ide šľak trafiť z toho megera zvaného komunikátor. Veľké je to jak kráva, to by som ešte prežil. Ale ovládanie a systém celého telefónu nemohol navrhnúť normálny človek. Asi sa chcel pomstiť potencionálnym používateľom, iné vysvetlenie ma nenapadá.

V zavretej forme nie som schopný skoro nič urobiť. Ovládanie kolieskom je nanajvýš nepraktické. V otvorenom stave je práca jednoduchšia, pokiaľ stojíte/sedíte/nehýbete sa. Počas pohybu sa totiž nedá perom trafiť na malé políčka/položky.

Bombovou vychytávkou je telefónny zoznam. Používam zoznam na SIM karte, ale tento stupidný telefón nie je schopný, keď mi niekto volá zobraziť k nemu meno zo zoznamu na SIMke. Tiež som si chcel pred chvíľou nastaviť budík na ráno, bo musím stávať skoro. Smola. Budík som nenašiel ani po dvadsať minútovom hľadaní. Buď ním telefón naozaj nie je vybavený (o čom pochybujem) alebo je ukrytý pod položkou “Prajete sa vystreliť na Mars?”.

Nechápem a naozaj ľutujem ľudí, ktorí si tento telefón kúpili. Čakal som naozaj niečo úplne iné.

O tom, že mi k nemu nedali nabíjačku so slovami, že synchonizačná kolíska ju nahradí, ani nehovorím. Megero už je v nej dve hodiny a baterka sa stále a stále vybíja. Zajtra budem musieť zase letieť do T-Mobilu. Som zvedavý, koľko tam zase budem trčať a či mi budú ochotní preplatiť parkovné:-) Jasné, že nebudú.

No responses yet

Leave a Reply