Tisíc dní študentskej stránky

Jan 15 2005

Tisíc dní študentskej stránky

Príspevok bude uverejnený v školskom časopise Ružový slon.

Dnes, 15. januára 2005 uplynulo tisíc dní od spustenia študentskej stránky našej školy. Postupne sa stala jej neoddeliteľnou súčasťou tvoriac tak jediný informačný zdroj na internete.

Už málokto si pamätá, že študentská stránka vznikala ako projekt Matúška a Kačenky z informatiky v prvom ročníku. Celý nápad sa zrodil v hlave p.p. Stopku.

Za tých tisíc dní sa toho veľa zmenilo. Myslím, že skoro nikto si už nespomenie na prvé zeleno-žlté verzie s hodinkami. Tie zožali úspech na SOČ-ke postupom do krajského kola, kde získali štvrté miesto:-) Modrý dizajn sa už tak ujom a tetám v porotách nepáčil, a preto neuspel v súťaži o najlepšiu webovú stránku. Ich škoda. My sme si ho užívali ešte ďaľší rok. Nakoniec prišli “infantilné kvetinky” kvitnúce doteraz.

Momentálne sa pracuje na redizajne a trochu väčších úpravách. Veď uvidíte sami. Ale kedy, tak to ani srnka netuší:-) Potrebovali by sme k tomu čo najviac fotiek študentov nižších ročníkov, školy alebo z výletov.

Otázne je, aký osud bude mať stránka po našom odchode. Bolo by smutné, keby zostala opustená a ešte smutnejší by bol jej zánik. Preto by sme boli radi, keby o ňu niekto prejavil záujem. Veď nevyzerá až tak zle:-)

No responses yet

Leave a Reply