Zbláznil som sa? Nokia 6510 je späť

Dec 24 2005

Zbláznil som sa? Nokia 6510 je späť

Minulý týždeň už pretiekol pohár trpezlivosti. SDA je stále v oprave a po návarte pôjde na predaj. Tak som začal hľadať náhradníka. Lenže všetky telefóny dnešnej doby majú síce x miliónov farieb, neviem aké displeje, hento a tamto, ale za dva dni sa baterka vybije a telefón je stále na nabíjačke.

Podľa nadpisu asi tušíte, čo som urobil. Áno, zaobstaral som si Nokiu 6510. Kedysi som ju mal a bol som nadmieru spokojný. A teraz?

Som spokojný ešte viac! 6510-ka je:

  • malá, padne mi akurát do ruky,
  • veľmi rýchla,
  • s asi najlepšou klávesnicou akú som kedy používal,
  • kvalitným displejom, ktorý je čitateľný na priamom slnku (pre niektorých už asi nepochopiteľná vec),
  • baterka kľudne vydrží viac ako týždeň!

Zdá sa mi až neuveriteľné, že ospevujem štyri roky starý telefón. Je smutné, že v dnešnej dobe nie je k dispozícií jeho modernejšia obdoba. Citeľne podľa mňa na trhu chýba malý, ľahký, dobre spracovaný a vybavený telefón, s dlhou výdržou batérie (minimálne osem a viac dní!).

3 responses so far

  1. velmi zaujimave, vdaka

  2. Si moj clovek :-) tiez vyuzivam fon na to na co bol povodne vyvinuty….na telefonovanie a sms….baterka nema chybu….

  3. Pani, kde si zohnal Nokiu 6510? Milujem ten telefon, a aj ked som uz “odvtedy” vyskusala vsetky mozne trilionofarebne displeje, nedam dopustit na smart kolegu z minulosti a je to pre mna svetovym cell phone no.1!!! Touto cestou sa chcem spytat, kde si ten telefon zohnal. Pozerala som viacere internetove bazary, vsetky ponuky su neaktualne.

Leave a Reply